Lajmet e fundit

Poezi

BAGËTI E BUJQËSI

O malet‘ e Shqipërisë e ju o lisat‘ e gjatë! Fushat e gjëra me lule, q’u kam ndër mënt dit‘ e natë! Ju bregore bukuroshe e ju...

Poezi

ATDHEU

O Atdhe! Më je i dashur sa më s’ka Më je nënë, më je motër, më je vlla. Nga ç’ka rrotull më i shtrenjti ti më je, Je më i miri nga çdo gjë që ka ky...

Reklamo

Hiti i muajit

Këtu mund ta klikoni dhe ta ndegjoni hitetin e muajit.

Kalendari

Februar 2021
M D M D F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Artikujt më të lexuar këtë javë

Lajmet e fundit