Lajmet e fundit

Reklamo

Hiti i muajit

Këtu mund ta klikoni dhe ta ndegjoni hitetin e muajit.

Kalendari

Mai 2021
M D M D F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Artikujt më të lexuar këtë javë

Poezi

ATDHEU

O Atdhe! Më je i dashur sa më s’ka Më je nënë, më je motër, më je vlla. Nga ç’ka rrotull më i shtrenjti ti më je, Je më i miri nga çdo gjë që ka ky dhé. Ty përditë të...

Read More

Lajmet e fundit

Poezi

BAGËTI E BUJQËSI

O malet‘ e Shqipërisë e ju o lisat‘ e gjatë! Fushat e gjëra me lule, q’u kam ndër mënt dit‘ e natë! Ju bregore bukuroshe e ju...