Sport

Zyrtare: Stivi Frashëri i bashkohet Lirisë

Stivi Frashëri është transferi më i ri i Lirisë së Prizrenit.

Klubi prizrenas njoftoi për nënshkrimin e Frashërit me ta, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Sezonin e kaluar, Stivi Frashëri ishte pjesë e Ballkanit, duke treguar paraqitje të mira dhe duke qenë njëri prej portierëve më të dalluar në Superligën e Kosovës.

‘Jam i fascinuar me pritjen këtu. Liria është klub i madh, e Prizreni e don dhe njeh futbollin. Bashkë me shokët e skuadrës dhe tifozët do të bëjmë më të mirën’, ka thënë Frashëri të premten, pas stërvitjes.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama