Sport

Zbulohen datat e ndeshjeve të Zvicrës me Serbinë në Cyrih dhe Beograd

Dje u tërhoq shorti për edicionin e ri të Ligës së Kombeve.

Në grupin e katërt të Ligës A, Zvicra u shortua në grup me Spanjën, Danimarkën dhe Serbinë.

Lexo Edhe:

Xhaka dhe Shaqiri do të përballen edhe dy herë tjera me Serbinë, por tani njëherë në Beograd e njëherë në Cyrih.

Fillimisht, Zvicra përballet me Serbinë më 12 tetor në udhëtim, kurse më pas e pret më 15 nëntor në Cyrih, sipas Transfermarkt.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama