Sport

Mohimi i golit të Giroud dhe rasti i humbur nga më pak se një metër nga Werner po bënë bujë të madhe në rrjetet sociale

Sulmuesi i Chelseat, Timo Werner ka përfunduar në çdo medium pas një rasti të pabesueshëm, ku ia mohoi golin bashkëlojtarit të tij, Olivier Giroud, teksa vet nuk shënoi nga më pak se një metër.

Chelsea fitoi me rezultat 3-1 ndaj Leeds United në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në Ligën Premier.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Olivier Giroud (27’) Kurt Zouma (61’) dhe Christian Pulisic (90+) për Blutë, ndërsa Patrick Bamford (4’) për Leedsin.

Megjithatë, një rast i minutës së tetë me akter gjermanin Werner ka pushtuar rrjetet sociale.

Werner u mundua të fusë topin në rrjetë nga një afërsi prej një metër, por bërë një huqje të jashtëzakonshme.

Advertisement Small

Flickr

  • BMW-Isetta (Funny Face)
  • April
  • dépassement
  • Not sad but happiness
  • Roman
  • Phoebe
  • faire la caisse
  • old suit
  • unexpected visitors

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.