Sport

Manchester Unitedi planifikon dyfishim të pagës për Bruno Fernandesin

Manchester Unitedi është gati të dyfishojë fitimet e kontratës aktuale të Bruno Fernandes si një shpërblim për ndikimin që ai ka bërë që nga ardhja e tij në muajin janar.

Fernandes nënshkroi një marrëveshje pesë-vjeçare kur arriti nga Sporting Lisbona në një marrëveshje që përfundimisht do të kushtojë rreth 67 milionë funte.

Megjithëse nuk ka bisedime të menjëhershme të rregulluara, drejtuesit e Unitedit planifikojnë të zhvillojë bisedime me yllin portugez në vitin e ri dhe të bien dakord për kushte të reja deri në fund të sezonit.

Advertisement Small

Flickr

  • Tapestry
  • gimmick
  • end of the road
  • waiting for the next boat to come
  • be organised
  • walking man
  • the maritime graveyard house
  • the door
  • les cordages

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.