Sport

Ish-selektori i Kosovës pret që ‘Dardanët’ të shkaktojnë befasi në Grupin B

Kosova sot ka mësuar grupin e saj në kuadër të kualifikimeve të Kupës së Botës që do të mbahet në Katar më 2022

Kombëtarja e Kosovës gjendet në Grupin B me kundërshtarë si Spanja, Suedia, Greqia dhe Gjeorgjia.

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki në një prononcim për Reporterin ka thënë se Dardanët mund të befasojnë edhe Suedinë, dhe se kanë gjasa që të luftojnë për vend të dytë.

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.