Sport

Al-Ittihad do të tentojë sërish për Salah në verë

Klubi nga Arabia Saudite, Al-Ittihad do të tentojë sërish për të nënshkruar me Mohamed Salah.

Verën e kaluar, Salah ishte objektiv i madh i tyre, por një marrëveshje nuk u arrit asnjëherë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Megjithatë, klubi arab nuk po dorëzohet, ndërsa do të tentojë të transferojë yllin egjiptian në verë, raporton ESPN.

Me largimin e Klopp në fund të sezonit dhe me një pagë edhe më të lartë, ndoshta egjiptiani do ta pranojë një kalim në Lindjen e Mesme.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama