ShowBiz

Xhensila shkëlqen në fotosesionin e saj të fundit

“Lotët” ishte kënga e saj e fundit që Xhensila Myrtezaj lansoi për publikun e saj, që është kënga e dytë baladë që këngëtarja sjell gjatë këtij viti

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare ka pasur edhe një ndarje të papritur me aktorin Bes Kallaku me të cilin ajo ka dy fëmijë.

Lexo Edhe:

E njohur për zërin e saj karakteristik, Xhensila duket se nuk është prekur shumë nga kjo ndarje dhe kjo reflektohet edhe në profilin e saj në Instagram, ku ajo vazhdon të jetë aktive.

E veshur me një pallto vjollcë të mbyllur, Xhensila shfaqet me stil, derisa poshtë palltos ka të veshur të brendshme të zeza dhe një palë çizme të zeza nga lëkura. /GazetaExpress/

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama