ShowBiz

Tayna zbulon datën e saktë të lansimit të këngës së re

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej kohësh duke punuar në një projekt të ri muzikor.

Artistja, e cila numëron fansa të shumtë në rrjete sociale, së fundmi njoftoi se nesër (e enjte) pritet të lansojë këngën e re.

Lajmi u bë i ditur nga menaxheri i artistes, Rinor Hykolli, i cili ndau një postim në InstaStory.

Foto: Instagram

Në bazë të asaj që thuhet, kënga u realizua nën producimin e Cricket dhe se nesër plasohet në treg në orën 20:00.

Ndërkohë që nuk është zbuluar më shumë rreth kësaj, por që mezi po pritet edhe nga admiruesit e muzikës së 24 vjeçares.

“E enjte 20:00”, ka shkruar ai.

Foto: Instagram

“Qe qe” e fundit nga Tayna deri më tani ka kaluar shifrën e 19 milionë klikimeve në YouTube. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • Blue umbrellas
  • appeal
  • Bocca della Veritä
  • boxx
  • Cleaning day
  • postscript
  • Not far away
  • Jeu de pommes
  • Happy landing

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.