ShowBiz

Tayna shfaqet drithëruese me pozat nga vaska

Përveç pëlqimit të materialeve muzikore, Tayna admirohet nga fansat edhe për figurën mahnitëse trupore.

Autorja e shumë hiteve përcillet nga më shumë se 1.6 ndjekës në Instagram, të cilët duan të mësojnë më shumë nga karriera dhe jeta personale e saj.

Gjatë të mërkurës, Doruntina Shala (emri i vërtetë i këngëtares) ka shpërndarë disa imazhe që nuk e lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/tayna)

Kështu kishte njoftuar menaxheri i saj, Rinor Hykolli, përmes një postimi të ndarë më ndjekësit në rrjetet sociale duke shtuar se albumi do të përmbajë 16 këngë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/tayna)

(Foto: Instagram/tayna)

About the author

admin

Komento

Click here to post a comment

Advertisement Small

Radio Nostalgjia

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.