ShowBiz

Stresi publikon klipin e ri “Archimed”

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, ka publikuar së fundmi klipin e tij më të ri.

“Archimed” titullohet kënga e tij e re, e cila është punuar nga Arlenn Music.

Ndërkohë, vargjet e tekstit të kësaj kënge i ka shkruar vet reperi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj.

Klipi është xhiruar në ambiente të hapura dhe ka një përmbajtje shumë interesante.

Ky projekt muzikor i pason këngës “Për veti”, të cilin Stresi e solli në bashkëpunim me Finem dhe Solo. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.