ShowBiz

Stresi ikën nga Shqipëria në Kosovë, u arratis me veturë funeralesh

Futbollisti i njohur shqiptar, Liridon Krasniqi, ka qenë mjaft i përfolur javëve të fundit për jetën e tij private.

U tha se futbollisti me prejardhje shqiptare i cili jeton dhe vepron në Malajzi, ka folur në një intervistë për “Prive”, rreth jetës dhe aktiviteteve të tij në kontinentin aziatik.

I pyetur për thashethemet se ai është në lidhje me ish-shoqen e ngushtë të Kim Kardashianit, njëherësh edhe ish-gruan e basketbollistit Scottie Pippen, Larsa Pippen – ai e mohoi një gjë të tillë.

“Jo unë jam beqar”, tha ai fillimisht duke qeshur, teksa insistuar nga gazetari, Krasniqi tha se Larsan e ka vetëm shoqe të mirë

“Jo, nuk jam në lidhje, thjeshtë e kam shoqe të ngushtë, shoqe të mirë”, ka thënë Liridoni duke theksuar se jetën private e mban për vete dhe se mediat e kanë bërë më të madhe se sa që është shoqërinë e tyre.

Ai është duke qëndruar në Kosovë prej një muaji, ndërsa ka folur edhe për vështirësitë që i ka sjell izolimi gjatë karantinës, në muajt e pranverës të këtij viti.

Liridon Krasniqi u shpreh gjithashtu se me qejf do të merrte një femër shqiptare si gruan e jetës së tij. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • Tapestry
  • gimmick
  • end of the road
  • waiting for the next boat to come
  • be organised
  • walking man
  • the maritime graveyard house
  • the door
  • les cordages

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.