ShowBiz

Skerdi publikon këngën “S’te fal” gjatë kësaj jave

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi, është mjaft i dashur për dëgjuesit e muzikës së tij.

Ai që në paraqitjen e tij të parë, dëshmoi se ka talent, gjë të cilën e shfaqte përmes projekteve të tij unike.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, artisti ka bërë të ditur se kënga e tij do të jetë së shpejti në platformat digjitale.

(Foto: Instastory)

Do të jetë një datë gjatë kësaj jave, që fansat e tij do të kenë mundësinë të argëtohen nën tingujt e këngës “S’te fal”.

“Ja vlen pritja”, ka shkruar ai në mbishkrimin e imazhit.

(Foto: Instagram)

Përmendim se para dy muajve ai solli këngën “Amelia”, që deri më tani ka arritur mbi një milion klikime në YouTube. /Telegrafi/

Tags

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • Quai de Valmy
  • kind of story
  • cache-misère
  • transitions
  • passage

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.