ShowBiz

Shkurte Gashi pagëzon djalin e saj me emrin “Mal”, mirëpritet ngrohtë në shtëpi pas lindjes

Të hënën, këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e mbajti larg syrit të mediave gjithë periudhën e shtatzënisë së saj, teksa nuk ka preferuar të deklarohet as pas momentit të lindjes.

E teksa po shijon periudhën më të bukur, këngëtarja Gashi është mirëpritur të mërkurën në shtëpinë e saj në një ambient të rregulluar enkas dhe shumë të veçantë për t’i uruar mirëseardhjes foshnjës së porsalindur.

Foto: Instagram

Këngëtarja ka vendosur ta pagëzojë djalin e saj me emrin “Mal”, e ndërsa edhe shumica e zbukurimeve ishin të atilla, që i uronin mirëseardhjen në shtëpi vogëlushit të porsaardhur në jetë.

Ka qenë njëra ndër kompanitë dekorative, ajo e cila ka zbuluar emrin e djalit të Shkurtes dhe njëherësh ambientet mikpritëse të realizuara për të.

Foto: Instagram

Duket se ka qenë pikërisht shtatzënia ajo e cila e ka mbajtur Shkurte Gashin më të distancuar sivjet nga muzika.

Advertisement Small

Flickr

  • les mecs
  • la porte
  • Moufida
  • la panne
  • BBC Radio 6 live
  • vieux briscard
  • Poulets à l'aurore
  • matin propice
  • traditions vestimentaires

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.