ShowBiz

Sara Hoxha ndan video duke përgatitur dhomën e foshnjës, Ledri i vihet në ndihmë

Sara Hoxha së fundmi është bërë ndër personat më të komentuar në faqet rozë.

Për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur, Ledri Vula, rezultoi që ajo të bëhet edhe më e popullarizuar.

Teksa është në pritje të ëmbël, Sara në mënyrë të vazhdueshme po sjell imazhe e video nga koha e shtatzënisë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë një video ndërsa bën gati dhomën e vajzës.

Në ndihmë i është vënë edhe Ledri, të cilët së bashku po dekoronin vendin e fëmijës së tyre.

Foto: Instagram

Ajo po ashtu përmendi se nuk e patën të lehtë ndërtimin e disa objekteve, por që rezultati ia vlejti. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.