ShowBiz

Rina Balaj ndan me ndjekësit çastet romantike me të dashurin në vaskë

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka qenë mjaft aktive gjatë këtij viti me projekte muzikore të shumta, të cilat janë pritur mirë nga publiku.

Rina ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo të pakta janë rastet edhe kur reperja nga Istogu ndan me ndjekësit, çastet e këndshme që kalon me të dashurin e saj, reperin Sin Boy.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi të realizuar me të dashurin në vaskë, ku shfaqen duke kaluar çaste romantike me njëri-tjetrin.

Foto: Rina Balaj/InstaStory

Rina e ka shoqëruar imazhin me një emoji në formë zemre, duke simbolizuar kështu dashurinë e madhe që çifti ndjejnë për njëri-tjetrin.

Sa i përket muzikës, reperja Balaj është duke shijuar suksesin e këngës “Zjarr”, të cilën e publikoi një muaj më parë. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • Quai de Valmy
  • kind of story
  • cache-misère
  • transitions
  • passage

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.