ShowBiz

Pasi pagoi një milion dollarë për të marrë pjesë në juri, Rita e gatshme për të shkëlqyer në “The Masked Singer”

Ajo është bërë tashmë pjesë e jurisë së “The Masked Singer”, së bashku me Davina McCall, Mo Gilligan dhe Jonathan Ross.

Gjatë edicionit të ditës së djeshme (e shtunë), këngëtarja e njohur, Rita Ora është përgatitur për të shkëlqyer, shkruan Daily Mail.

Ajo në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe të shkrepura në prapaskenë, ku merr poza atraktive.

 

Rita kësaj radhe zgjodhi të shfaqej me një fustan prej gëzofi, i kombinuar me ngjyrën e bardhe dhe të verdhë.

Padyshim që në fokus ka vënë tiparet trupore, por edhe flokët dhe makijazh profesional i perfeksionuan dukjen.

 

Për pjesëmarrjen e saj në një shfaqje të tillë, thuhet se ajo ka paguar rreth një milionë funte, pasi kishte thyer rregullat antiCOVID. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • BMW-Isetta (Funny Face)
  • April
  • dépassement
  • Not sad but happiness
  • Roman
  • Phoebe
  • faire la caisse
  • old suit
  • unexpected visitors

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.