ShowBiz

Pas infektimit me COVID-19, Genc Prelvukaj përfundon në spital

Ditë më parë, reperi i njohur Genc Prelvukaj ka bërë të ditur se është infektuar me virusin corona.

Ndërkohë partnerja e tij, këngëtarja Eni Koçi publikoi në InstaStory rezultatin e testit të saj, i cili ishte negativ.

Foto: SC/Genc Prelvukaj/Facebook

Tani pas disa ditësh, gjendja e Gencit duket se ende nuk është aq stabile, teksa është detyruar që të mjekohet në spital.

Ka qenë Eni ajo e cila ka publikuar në InstaStory një fotografi të Gencit, ku shfaqet e shtrirë teksa merr infuzion.

Foto: Eni Koçi/InstaStory

“Me dashurinë time. Ne do ta kalojmë atë”, ka shkruar këngëtarja Koçi në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që çifti kanë disa vite lidhje së bashku dhe bashkëjetojnë në Prishtinë. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • Blue umbrellas
  • appeal
  • Bocca della Veritä
  • boxx
  • Cleaning day
  • postscript
  • Not far away
  • Jeu de pommes
  • Happy landing

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.