ShowBiz

Oriola Marashi shfaqet e mrekullueshme gjatë realizimit të setit të ri fotografik

Padyshim që Oriola Marashi është ndër modelet më të njohura në fushën e modelingut në trojet shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë video dhe imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka lënë ‘gojë hapur’ 495 mijë ndjekësit e saj.

Kjo vjen, pasi në videon e ndarë ajo shihet duke marrë poza atraktive, ndërsa realizon setin e fotografik.

Fustani me ngjyrë rozë që mbante të veshur, i theksonte asaj linjat e bujshme trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

(Foto: Instagram)

Postimi nga Oriola mori pëlqime të shumta, teksa edhe komentet nga fansat e kolegë të saj nuk munguan. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • BMW-Isetta (Funny Face)
  • April
  • dépassement
  • Not sad but happiness
  • Roman
  • Phoebe
  • faire la caisse
  • old suit
  • unexpected visitors

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.