ShowBiz

Oriola Marashi mahnit me pozat në makinën lukzose

Oriola Marashi është ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare.

Modelja është e njohur na masë të madhe për tiparet e fytyrës e bukurisë, me të cilat ka arritur të ketë sukses në botën e modelingut.

Ndërkohë, në rrjete sociale ajo është tejet aktive, duke mbajtur kështu të azhurnuar 501 mijë ndjekësit e saj.

 

Së fundmi, përmes disa imazheve atraktive, Oriola ka mahnitur me pozat e marra në një veturë luksoze.

Veshja e ngushtë i theksonte tiparet e formësuara trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

 

Po ashtu, Marashi kohë produktive po kalon edhe me të dashurin e saj, njëherësh futbollistin, Eros Grezda. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • RER B
  • Gare de l'Est
  • rue de Rivoli
  • Set on Pont Neuf
  • la République
  • Montorgueil aux Quatre saisons
  • Porcin aux Halles
  • Shakespeare & Co
  • kind of story

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.