ShowBiz

Në lidhje me Romain Gavras, por Rita Ora flet ende për ngrirjen e qelizave vezë për të dytën herë

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka marrë një vendim të rëndësishëm në jetën e saj.

Bukuroshja brune ka zgjedhur t’i ngrijë vezoret, për t’i dhënë kohë vetes të mendojë për të krijuar familje, shkruan Mirror.

Rita i është nënshkruar kësaj procedure për herë të dytë, ndërsa e provoi njëherë në moshën 24-vjeçare.

Ajo u shpreh: “Unë e bëra për herë të parë kur isha 24 vjeç. Unë nuk dua të ndiej presionin e ‘O zot, po na mbaron koha”.

Këngëtarja së fundmi ka filluar lidhjen e saj me Romain Gavras, për të cilin thuhet se tashmë është fejuar.

Ndër të tjera, Ora u shpreh se nuk e di nëse në të vërtetë është e dashuruar me dikë.

Sidoqoftë kësaj, artistja është kritikuar mjaft shumë, pasi theu dy herë rregullat e COVID-19. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • Tapestry
  • gimmick
  • end of the road
  • waiting for the next boat to come
  • be organised
  • walking man
  • the maritime graveyard house
  • the door
  • les cordages

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.