ShowBiz

Morena Taraku ngre këmbët lartë për realizimin e imazheve provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Por, edhe fotosesionet nga ana e saj nuk janë të pakta, në të cilat ajo kuron secilin detaj në paraqitje.

 

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Morena ka ardhur me disa poza provokuese, duke lënë pak vend për imagjinatë.

E veshur me brendin ndërkombëtar ‘Fendi’, bukuroshja brune është parë me këmbët lartë, teksa ka vënë në pah të pasmet e formësuara.

 

“Shoqja e ngushtë e Fendi”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Postimi padyshim që mori me mijëra pëlqime, duke grumbulluar edhe komente nga fansa e kolegë të saj. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • ondine
  • le marché
  • les bottes de radis
  • terrestra
  • Chems
  • le port
  • les barques
  • lamparo
  • les barques et les filets

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.