ShowBiz

Lumbardhi dhe Kader nga BBVK: E fundit fotografi në shtëpinë që na bëri bashkë e na dha kujtime të bukura

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj gjatë këtyre ditëve kanë qenë ndër emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Kjo për faktin se Lumi u shpall fitues i edicionit të dytë, e bukuroshja nga Prizreni i ka qëndruar afër gjatë gjithë kohës.

Ata duket se janë futur për herë të fundit në shtëpinë më të famshme në Kosovë, ku edhe sollën disa foto e video për fansat.

 

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama