ShowBiz

Lori zgjedh se me kë do të martohej: Robertin, po nuk është për familje

Lori Kaçka është këngëtare e njohur e zhanrit popullor, që ndër vite ka sjell projekte nga më të ndryshmet.

Por, sa i përket jetës sentimentale, ajo gjithmonë është treguar e rezervuar në paraqitjet e shumta televizive.

E ftuar në emisionin Shiko Kush Luan, artistja është vënë përballë një sfide, ku është dashur të zgjedh një të famshëm, me të cilin do kishte dëshirë të martohej.

 

Katër prej yjeve që ishin të vendosur, Lori zgjodhi Robert Berishën, duke shtuar kështu se ai nuk është për familje.

“Robertin. Nuk është shumë për familje. E kam mik shumë të mirë dhe e përshëndes shumë”, është shprehur ajo.

 

Sidoqoftë kësaj, Lori vazhdon ende të mbetet beqare, ose të paktën nuk dëshiron ende të deklarohet në publik. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • la lectrice
  • when you pray for rain, you have to deal with the mud too
  • the last minute spoiler
  • Mental radar
  • Margot
  • alpha bravo charlie
  • les blancs fantômes ...
  • the guy in charge
  • vice con

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.