ShowBiz

Kylie Jenner fton fansat të shohin dekorimet festive në reszidencën e dytë të saj

Kylie Jenner njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi dhe posedimin e rezidencave të shumta.

Dy prej tyre në Kaliforni ajo ka zgjedhur që t’i dekorojë për festat e fundvitit, duke ofruar pamje nga vendi i mrekullueshëm, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja së fundmi ka publikuar disa imazhe, ndërsa ftoi fansat e saj të shohin rezidencën e saj të dytë.

Dhoma e ndejës ishte e përsosur me drita, ndërsa edhe pemës së Krishtlindjeve nuk i kishin munguar zbukurimet.

Në po të njëjtat fotografi, Kylie vendosi të shfaqet në video, ku vërehej dukshëm ndryshimi në paraqitjen e saj.

Ndërkohë, është raportuar se ajo së bashku me familjen e saj po paguajnë gjashtë mijë euro për natë në një hotel luksoz. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • BMW-Isetta (Funny Face)
  • April
  • dépassement
  • Not sad but happiness
  • Roman
  • Phoebe
  • faire la caisse
  • old suit
  • unexpected visitors

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.