ShowBiz

Jennifer Lopez edhe në moshën 51 vjeçare mahnit me tiparet e mrekullueshme trupore

Këngëtarja e njohur amerikane, Jennifer Lopez, njihet për kujdesin e madh që ka ndaj vetes.

Ani pse në moshën 51-vjeçare, ajo është aktive në stërvitje për trupin dhe kujdesin ndaj lëkurës, shkruan The Sun.

Bukuroshja  brune së fundmi është parë në pushime, derisa pozat në bikini nuk ishin të pakta nga ana e saj.

Foto: The Sun

Ajo është fotografuar duke praktikuar ‘surf’, kurse në fokus ka vënë tiparet trupore, e më shumë edhe të pasmet e formësuara.

Aktorja e filmit “Hustlers” është parë pa asnjë pikë makijazhi, teksa flokët i kishte të lidhura lart kokës.

Foto: The Sun

Ndërkohë, martesa që u pretendua të mbahej këtë vit mes saj dhe Alex Rodriguez nuk u mbajt për shkak të pandemisë coronavirus. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • Quai de Valmy
  • kind of story
  • cache-misère
  • transitions
  • passage

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.