ShowBiz

Heidi dhe Romeo pajtohen, zyrtarisht të lidhur

Një ndër çiftet më të përfolura sivjet në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 është edhe çifti, Romeo dhe Heidi

Që disa javë debati për çiftin nëse ata janë bashkë apo janë ndarë është përcjellë më shumë zhurmë, derisa ndarja e tyre ishte bërë një telenovelë e llojit të saj.

Lexo Edhe:

Kryesisht ajo sillej rreth asaj se çifti ende nuk kanë krijuar besim tek njëri-tjetri.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama