ShowBiz

Genc Prelvukaj rezulton pozitiv me COVID-19

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, është infektuar me COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ndërsa bëri të ditur se është përkujdesur mjaft shumë.

“Pas gati një vit kujdes, masa mbrojtëse dhe shmangie sa më shumë nga kontaktet me njerëz, për fat të keq, pas disa shqetësimeve shëndetësore i jam nënshtruar testimit, me ç’rast kam rezultuar pozitiv”, ka shkruar ai.

Tutje Prelvukaj shtoi: “Përkundër shqetësimeve jo të vogla shëndetësore, këtë betejë kam vendosur ta fitoj sa më parë”.

Postimi i tillë mori komente të shumta nga fansa dhe koleg të tij, të cilët i uronin atij shërim të shpejtë.

Foto: Instagram

Vlen të përmendet se edhe një numër i madh i artistëve shqiptarë rezultuan pozitiv, por që për shkak të kujdesit u shëruan nga virusi-vdekjeprurës. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • Quai de Valmy
  • kind of story
  • cache-misère
  • transitions
  • passage

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.