ShowBiz

Futen edhe dy banorë të rinj në Big Brother VIP Albania 3

Françeska Murati dhe Endrik Beba janë dy banorët më të rinj të shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3.

Françeska është “Miss London 2023”, e njohur për një karrierë të gjatë modelingu në Britaninë e Madhe.

Endriku nga ana tjetër është një artist shqiptar që ka realizuar tashmë disa projekte.

Ai më herët, në vitin 2015, ka pasur një histori dashurie me modelen që po ashtu është në BBVA, Sara Gjordenin.

Në ndërkohë, në shtëpi po vazhdojnë debatet e polemikat e shumta ndërmjet konkurrentëve.

Ata këto ditë kanë qenë mjaft të zhurmshëm për shkak të përplasjeve me njëri-tjetrin.

Sido që të jetë, pritet të shihet se si do të zhvillohet loja e tyre në vazhdim. /Telegrafi/

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama