ShowBiz

Floarta Sejdiu rikthehet në skenën muzikore me këngën e re “Se ke ditë”

Floarta Sejdiu është një këngëtare, e cila karrierën e saj e nisi si fëmijë.

Ajo ka kënduar rreth viteve 2005-2006, kur ishte shtatë vjeçare dhe paraqitej në festivalet e fëmijëve.

Disa nga këngët e saj të njohur si fëmijë ishin: “Jemi dy motra”, “Kam një mace dhe qenush”, “Daci”, “Në shkollë kur shkova kukullën e harrova”, etj.

Tani ajo është gati për të filluar karrierën e saj si këngëtare e rritur, duke publikuar projektin e saj më të ri muzikor me titull “Se ke ditë”.

Foto: Floarta Sejdiu/YouTube

Muzika është realizuar nga producenti Cricket, gjersa për tekstin është kujdesur reperi Elinel.

Ndërkohë, klipi është realizuar nga produksioni i njohur kosovar, EnterMedia.

Fansat e dikurshëm kanë shprehur entuziazëm për rikthimin e Floartës në skenën muzikore duke treguar mbështetje të menjëhershëm. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.