ShowBiz

Fifi me poza atraktive në imazhet e realizuara gjatë xhirimeve të këngës “Du&Ich”

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi, kohëve të fundit është duke bërë bujë në industrinë muzikore.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe dhe video të shumta, me të cilat mban të azhurnuar fansat e saj.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa fotografi, duke marrë kështu vëmendje të madhe.

Foto: Instagram

Fifi zgjodhi që për këtë dukje të jetë e veshur me të zeza, ndërsa flokët dha makijazhin i pati në nivel mjaft profesional.

Po të njëjtat, janë shkrepur gjatë xhirimeve të klipit “Du&Ich”, që do të vijë në bashkëpunim me Bardhin dhe DJ Gimi-O.

Foto: Instagram

Ndërkohë, “Ninullë dashurie” nga artistja e njohur vazhdon edhe të dëgjohet dhe të pëlqehet nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • kind of story
  • Quai de Valmy
  • kind of story
  • cache-misère
  • transitions
  • passage

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.