ShowBiz

E përmendi në Big Brother, Zhalin Lekatari i kundërpërgjigjet Luizit me ofendime

Fituesi i edicionit të dytë, Luiz Ejlli, ka qenë së fundmi i ftuar në Big Brother VIP Albania 3.

Ai ishte i pranishëm në studio, ku ka folur për jetën e tij pas daljes nga ky reality shou.

Derisa po komentonte debatin mes Romeos dhe Meritonit, këngëtari nuk la pa përmenduar as ish-opinionisten e sezonit të kaluar, Zhaklin Lekatari.

“Tani e kuptoj pozicionin e Arbrit kur thonte e kemi të vështirë edhe ne si opinionista, Zhakun jo, por shyqyr që nuk është këtu për të mirën e saj”, u shpreh Luizi.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama