ShowBiz

Demi Rose josh me pozat e reja, thotë se është beqare

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të jetë e ndjekur tejet shumë nga ndjekësit e saj.

Ajo përmes postimeve të shumta të përditshmërisë mban të azhurnuar fansat, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi ajo zgjodhi që të ofrojë mundësinë t’i bëjnë pyetje, të cilat ishin rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndërkohë, në secilën përgjigje Demi shpërndante nga një fotografi, kryesisht me bikini, teksa merrte vëmendje të madhe.

“Jam beqare”, ishte njëri prej mbishkrimeve të imazhet e saj.

Padyshim që një status i tillë bëri bujë në rrjet, pasi ajo zbuloi statusin, për të cilin rrallë herë flet në publik.

Përndryshe, modelja e njohur që një kohë të gjatë është duke qëndruar në Ibiza. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • être aussi subtil qu'une paysanne Berbère
  • harmar
  • en ville
  • être aussi sage qu'une marchande d'herbes ...
  • glubbs
  • fellah
  • potirons
  • batata
  • Zorah

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.