ShowBiz

Arta Bajrami festoi dje ditëlindjen: Unë thjesht dua t’i uroj vetes lumturi të pastër

Arta Bajrami është ndër këngëtaret e para që ka kënduar në zhanrin R&B në trojet shqiptare.

Ajo me vite të tëra ka qëndruar aktive në prurjet e reja muzikore, përfshirë edhe bashkëpunim me emra të njohur.

Gjatë ditës së djeshme (e shtunë) ka festuar ditëlindjen e 41-të, derisa ka bërë një urim për vete.

 

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Arta i ka uruar vetes më të mirat, duke falënderuar kështu edhe mbështetësit e saj.

“Në ditën time të veçantë, unë thjesht dua t’i uroj vetes lumturi të pastër që nuk mbaron kurrë. Gëzuar ditëlindjen time”, u shpreh ajo.

 

Tuje Bajrami shtoi: “Unë sigurisht që e konsideroj veten të jem një nga njerëzit më me fat në këtë botë, prandaj në ditëlindjen time, nuk dua t’i kërkoj Zotit asgjë, por ta falënderoj për të gjitha të mirat që më ka bekuar ndër vite”.

Theksojmë se artistja lansoi kënën e fundit para shtatë muajsh, “Pse Mu” në bashkëpunim me Don Arbas. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.