ShowBiz

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga shtrati

Arbnita Ismajli është modelja për të cilën flitet në masë të madhe në faqet rozë.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan informacione rreth përditshmërisë së saj, përfshirë edhe jetës personale.

Në një postim të fundit, bukuroshja brune ka mahnitur 568 mijë ndjekësit, ndërsa merrte poza atrative para kamerës.

(Foto: Instagram)

Modelja e njohur zgjodhi që për veshjen tërheqëse të jetë më ngjyrë të bardhë, çka i theksonte linjat trupore.

Të tilla poza ajo i mori duke qëndruar në një shtrat, ku çdo lëvizje e saj u shkrep në momentin e duhur për imazh.

(Foto: Instagram)

Postimi i saj mori me mijëra pëlqime, përfshirë edhe komentet e fansave dhe kolegëve të saj.

Për Arbenitën së fundmi është aluduar për një shtatzëni të mundshme me Feron, të cilën e demantoi vet ajo. /Telegrafi/

Advertisement Small

Flickr

  • Blue umbrellas
  • appeal
  • Bocca della Veritä
  • boxx
  • Cleaning day
  • postscript
  • Not far away
  • Jeu de pommes
  • Happy landing

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.