ShowBiz

2 Ton shihet me një vajzë misterioze në krah ndërsa paralajmëron projektin e ri

2 Ton është rep-artisti shqiptar, që asnjëherë nuk ndalet duke sjell projekte të reja muzikore.

Përpos këtyre, jeta e tij personale ndonëse asnjëherë nuk është komentuar në rrjet, përveç aludimeve.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi është shfaqur me një vajzë misterioze në krah.

Por, menjëherë është kuptuar se bukuroshja brune do të jetë modele në klipin e radhës, nga artisti i njohur.

Në përshkrim 2 Ton ka paralajmëruar se kënga e re do të lansohet të premten (26 mars), duke mos zbuluar orën.

Postimi mori një sërë komentesh të fansave, të cilët pretenduan se vajza mund të jetë edhe e dashura e tij.

Kujtojmë se “Gota” është projekti tij i fundit, që deri më tani ka grumbulluar 15 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • enclume
  • esse
  • tenaille
  • acrobates
  • corne
  • toutes les fleurs
  • crocs
  • dents
  • Marotte

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.