ShowBiz

2 Ton lanson këngën e re “Ftyra jote”

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Ftyra jote” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet artisti, kurse për producimin është përkujdesur Nego.

Videoja i është besuar ‘n’Pik Creative’, gjersa tashmë është e disponueshme në të gjitha platformat muzikore përfshirë edhe YouTube.

Kënga ndërkohë do të lansohej para dy ditësh, por që ishte shtyrë për shkak të vdekjes së humoristit Rasim Thaçi-Cima.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • être aussi subtil qu'une paysanne Berbère
  • harmar
  • en ville
  • être aussi sage qu'une marchande d'herbes ...
  • glubbs
  • fellah
  • potirons
  • batata
  • Zorah

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.