Layout A (one post)

Horoskopi

Horoskopi Ditor E Premte 9 Shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten në dashuri ju pret një ditë në rënie, përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët, në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetëso, duroni më shumë. Për sa i përket punës, disa ndryshime mund të jenë në horizont. Demi Të lindur...

Read More

Layout A2

Horoskopi

Horoskopi Ditor E Premte 9 Shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten në dashuri ju pret një ditë në rënie, përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët, në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetëso...

Read More
Femra

Sa ujë duhet të pimë në ditë?

Shumica e njerëzve nuk pinë ujë të mjaftueshëm. Edhe pse nuk është mirë, është gjithashtu një gabim i madh ta teproni me ujin. Sipas Marjan Moghaddam, mjeke e mjekësisë familjare, marrja e...

Read More

Layout A2 (combined with B)

Horoskopi

Horoskopi Ditor E Premte 9 Shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten në dashuri ju pret një ditë në rënie, përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët, në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetëso...

Read More
Femra

Sa ujë duhet të pimë në ditë?

Shumica e njerëzve nuk pinë ujë të mjaftueshëm. Edhe pse nuk është mirë, është gjithashtu një gabim i madh ta teproni me ujin. Sipas Marjan Moghaddam, mjeke e mjekësisë...

Read More

Layout A3

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten në dashuri ju pret një ditë në rënie, përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët, në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetëso, duroni më shumë. Për sa i përket punës, disa ndryshime...

Read More

Shumica e njerëzve nuk pinë ujë të mjaftueshëm. Edhe pse nuk është mirë, është gjithashtu një gabim i madh ta teproni me ujin. Sipas Marjan Moghaddam, mjeke e mjekësisë familjare, marrja e pamjaftueshme e ujit mund të shkaktojë dhimbje koke...

Read More

Layout A (with pagination)

Horoskopi

Horoskopi Ditor E Premte 9 Shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten në dashuri ju pret një ditë në rënie, përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët, në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetëso, duroni më shumë. Për sa i përket punës, disa ndryshime mund të jenë në horizont. Demi Të lindur...

Read More
Femra

Sa ujë duhet të pimë në ditë?

Shumica e njerëzve nuk pinë ujë të mjaftueshëm. Edhe pse nuk është mirë, është gjithashtu një gabim i madh ta teproni me ujin. Sipas Marjan Moghaddam, mjeke e mjekësisë familjare, marrja e pamjaftueshme e ujit mund të shkaktojë dhimbje koke, kapsllëk, lodhje, lëkurë të thatë dhe gojë të...

Read More
Sport

Al-Ittihad do të tentojë sërish për Salah në verë

Klubi nga Arabia Saudite, Al-Ittihad do të tentojë sërish për të nënshkruar me Mohamed Salah. Verën e kaluar, Salah ishte objektiv i madh i tyre, por një marrëveshje nuk u arrit asnjëherë, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Megjithatë, klubi arab nuk po dorëzohet, ndërsa do të tentojë të...

Read More
Sport

Në fundjavë nis stinori pranveror, Drita përballë Llapit

Këtë fundjavë nis edicioni pranveror i Superligës në futboll, ku në program është xhiroja e 19-të. Ndeshja më interesante e javës luhet në Gjilan, aty ku Drita e pret ekipin e Llapit. Lexo Edhe: Të dy ekipet kanë nga 34 pikë në pozitat dy e tre. Në pesë ndeshjet e fundit në elitë, bilanc...

Read More
Sport

Zyrtare: Stivi Frashëri i bashkohet Lirisë

Stivi Frashëri është transferi më i ri i Lirisë së Prizrenit. Klubi prizrenas njoftoi për nënshkrimin e Frashërit me ta, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe: Sezonin e kaluar, Stivi Frashëri ishte pjesë e Ballkanit, duke treguar paraqitje të mira dhe duke qenë njëri prej portierëve më të...

Read More

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama