Lajme Shqipëria

U shpall i zhdukur nga familjarët, gjendet i vdekur peshkatari në Durrës

Policia e Durrësit ka informuar se në orët e para të mëngjesit e ka gjetur të vdekur në det një person.

Pas verifikimeve rezultoi se viktima ishte 32 vjeçari, Silvi Prifi i cili ishte shpallur i humbur nga familjarët e tij prej disa ditësh.

Sipas të afërmve të tij, Silvi kishte dalë për të peshkuar më 28 nëntor dhe nga ajo ditë kishte humbur kontaktet.

Për këtë shtetas janë ushtruar kontrolle të vazhdueshme për shtatë ditë nga palombarët dhe Forcat Detare, ndërkohë që kanë nisur hetimet për shkaqet e mbytjes./ A2 CNN/

Advertisement Small

Flickr

  • blue in the middle
  • torsion sur le bleu
  • green on the top
  • continuum
  • with red
  • with right red
  • appeal
  • Blue umbrellas
  • Bocca della Veritä

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.