Kosova

Policia arreston një person në Gjakovë, ushtronte dhunë ndaj familjes së tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Gjakovë, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj familjes së tij.

Rasti ka ndodhur ditën e premte.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj familjes së tij si dhe qëndron i dehur gjatë gjithë kohës”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Policia njofton me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Advertisement Small

Flickr

  • BMW-Isetta (Funny Face)
  • April
  • dépassement
  • Not sad but happiness
  • Roman
  • Phoebe
  • faire la caisse
  • old suit
  • unexpected visitors

About Author

ThemeForest

Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

Footer Text

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.