Horoskopi

Horoskopi Ditor E Enjte 28 Mars 2024

Horoskopi

Horoskopi Ditor

E Enjte 28 Mars 2024

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të enjten hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do të kthejnë jetën tuaj. Situata në punë po përmirësohet si dhe në atë të dashurisë ku do të vijnë lajme interesante.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të enjten është dita e përsosur për t’i hapur zemrën të dashurit tuaj. Planetët aktivë kthehen në punë dhe sjellin kënaqësi dhe projekte të reja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të enjten mëngjesi i ditët që vjen do të jetë më i mirë se pasditja, por prisni gjëra të shkëlqyera nga prilli i cili fillon me diellin në favorin tuaj. Në punë situata nuk është saktësisht më e mira por gjithmonë do të jetë më e mirë. Kini besim dhe pak durim.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të enjten dashuria po ecën duke notuar me hënën dhe Jupiterin në anën tuaj. Mbërrin në punë një ide e shkëlqyer që do t’ju ndihmojë të zgjidhni një problem të madh edhe nëse disa marrëveshje do të duhet të rishikohen. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por gjithçka do të funksionojë së shpejti.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të enjten, hëna bëhet sërish e favorshme pasdite, prandaj përfitoni nga ajo për të bërë takime të reja romantike. Ka një projekt të ri për të nisur në punë. Ju keni një nevojë të madhe për ndryshim.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të enjten kushtojini vëmendje kësaj dite sepse mëngjesi do të jetë i rënduar me çështjet e zemrës. Për sa i përket punës, yjet janë të shkëlqyer, mjafton t’i kushtoni vëmendje investimeve. Ju rrezikoni të bëni diçka të gabuar dhe më pas të paguani pasojat.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të enjten duhet të largoheni njëherë e mirë nga e kaluara sepse nuk ju bën më të lumtur. Mos hezitoni në punë dhe bëni gjithçka të qartë. Nëse ka pasur argumente dhe përpiquni të sqaroni. Do të jeni në gjendje të gjeni zgjidhje për problemet që ju kaplojnë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të enjten tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse mund të ketë konflikte. Komplikimet lindin në punë edhe nëse mund të kapërcehen. Ju duhet të përdorni pak diplomaci. Vetëm në këtë mënyrë do të mund të merrni diçka të veçantë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të enjten lini pas të kaluarën dhe mos mendoni shumë për marrëdhëniet e vjetra. Në punë, kushtojini vëmendje disa pikave të vogla të energjisë. Jo çdo gjë po shkon siç duhet, por me pak pushim do të ktheheni në maksimumin tuaj. Rimbushni bateritë dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të enjten jeni pak të shqetësuar në dashuri dhe nuk mund të ndodhte ndryshe me Hënën, Diellin dhe Mërkurin kundër jush. Në punë është më mirë të qëndroni larg provokimeve. Dikush do të përpiqet t’ju bëjë të humbni durimin tuaj, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të enjten lëre veten të shkosh te njohjet e reja sepse kjo është koha e duhur. Në punë dëshironi të ndryshoni edhe nëse jeni ende duke reflektuar. Ata që lënë rrugën e vjetër për të renë. Ndonjëherë rreziku mund të jetë një kumar, por ndonjëherë funksionon.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të enjten në dashuri është një ditë e bukur, veçanërisht për të përjetuar ndjenjat në maksimum. Në punë jeni në një fazë shumë premtuese me Jupiterin e favorshëm, por kjo nuk do të thotë se nuk duhet të bëni më të mirën për të.

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama