Horoskopi

Çiftet e lumtura të Zodiakut

Pas çifteve më të lumtura dhe të kompletuara të Zodiakut, këtu po radhisim çiftet të cilat në përgjithësi janë të lumtur në raportin e tyre të shenjave:

Binjakët + Shigjetari
Gaforrja + Peshorja
Akrepi + Shigjetari
Binjakët + Binjakët
Peshorja + Ujori
Akrepi + Ujori
Luani + Virgjëresha
Luani + Shigjetari
Peshorja + Shigjetari
Shigjetari + Ujori
Gaforrja + Peshqit
Luani + Bricjapi
Peshorja + Peshorja
Bricjapi + Peshqit
Gaforrja + Bricjapi
Demi + Virgjëresha
Virgjëresha + Peshqit
Binjakët + Luani
Dashi + Ujori
Virgjëresha + Ujori
Demi + Demi
Dashi + Dashi
Luani + Ujori
Virgjëresha + Shigjetari
Dashi + Luani
Binjakët + Ujori
Virgjëresha + Akrepi
Gaforrja + Gaforrja
Dashi + Peshorja
Gaforrja + Virgjëresha
Virgjëresha + Peshorja
Demi + Peshorja
Luani + Peshqit
Gaforrja + Luani
Gaforrja + Shigjetari
Virgjëresha + Virgjëresha
Binjakët + Bricjapi
Luani + Akrepi

TOP10 Albanian Hits

TOP10 Albanian Hits

Ergebnisse anzeigen

Wird geladen ... Wird geladen ...

Reklama