Femra

Trendet më të mira të ngjyrave dhe modeleve të flokëve për vitin 2021

Çfarë bëjmë ne pas një ndarjeje për një fillim të ri jete?! Lyejmë ose ndryshojmë modelin e flokëve!

Ndjesia që na jep ky fundvit është pak a shumë e njëjtë me atë ndjesinë e çlirimit kur ndahesh nga i dashuri toksik dhe gjithë sytë i ke drejt të ardhmes.

Në 2021-in bëhuni gati të eksperimentoni duke provuar tonet më të bukura që do të shihni ndonjëherë. Jo domosdoshmërisht, ndryshimi i flokëve duhet të jetë dramatik për t’u dukur ndryshe.

Fijet e duhura, me ngjyrën e duhur do t’ju bëjnë ta nisni vitin e ri me shumë optimizëm dhe ca komplimente më tepër.

1. Çokollatë e errët

 

2. “Brune në bronz”

 

3. Kafe e ngrohtë me teknikën Balayage

 

4. Fije më të trasha se zakonisht

 

5. Fije gështenjë me teknikën Balayage

 

6. Bionde e ftohtë

 

7. Bionde e hapur!

 

8. Bakër në të kuqe

 

9. Pastel rozë

 

10. Flokë shumëngjyrësh

 

11. Flokë argjend

 

12. Flokë me shkëlqim

13. Bionde, me nuanca mjalti

About the author

admin

Komento

Click here to post a comment

Advertisement Small

Radio Nostalgjia

Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.