Kontakto

Nese deshironi te na kontaktoni mund ta plotesoni formularin dhe te na dergoni mesazhin tuaj.

  Emri juaj (required)

  Emaili jauj (required)

  Tema

  Mesazhi juaj

  Advertisement Small

  Flickr

  • Kathy
  • life is so painful
  • Janus
  • Duo
  • eclipse
  • Vicky Krieps (Phantom Thread - directed by Paul Thomas Anderson - 2017)
  • Climate change
  • Nena
  • Gipsyrythm

  About Author

  ThemeForest

  Collaboratively harness market-driven processes whereas resource-leveling internal or "organic" sources. Competently formulate.

  Footer Text

  Radio Nostalgjia është Radio me seli në Zvicer, kryesisht jemi një radio me platform vetëm online dhe mundohemi ti argetojmë mira shqipëtarë anë e mbanë botës. Jemi shumë te lidhur edhe me diasporen tonë të dashur, të cilet kanë kontribuar dhe po kontribojnë shumë në trojet shqipëtare.